Time To Home
Time To Home
Київ
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж будинків (3)

  • Time To Home
    46 000 $
    1 000 $/м²

    Вербицького, 2-Н

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення КМ Лісовий маєток 2
    46 / 20.7 / 15 м²
    2 поверхи
    1 сот
    2 кімнати
    сьогодні
    Таунхаус у с. Іванковичі, КМ Лісовий маєток 2 - комфорт заміського життя поруч із Києвом. Розглядаємо всі державні програми. Пропонується сучасний кутовий таунхаус у закритому комплексі в тихому та затишному місці. Ідеальний варіант для тих, хто мріє про власний простір, свіже повітря та комфортне життя неподалік столиці. Основні характеристики: • Площа - 46 м2 • Два поверхи • Власна тераса • Власне паркомісце • Ділянка - 1 сотка • Можна заходити на ремонт На території є спільна зона відпочинку, дитячий майданчик та укриття. Комунікації: • електрика 7 кВт (є можливість збільшення) • власна свердловина 90 м • переливний септик Локація: • с. Іванковичі • 15 хв до метро Теремки • поруч озер...
    Рієлтор
  • Time To Home
    88 000 $
    733 $/м²

    Щаслива

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення КМ Щаслива Вулиця
    120 / 47.5 / 31.6 м²
    2 поверхи
    3 сот
    4 кімнати
    2021 рік побудови
    сьогодні
    Просторий дуплекс площею 120 м2 на власній ділянці 3 сотки - комфорт заміського життя поруч із Києвом. Будинок продуманий для сім’ї: 4 окремі кімнати, простора кухня-вітальня для відпочинку та зустрічей, 2 санвузли. Вдале планування дозволяє зручно зонувати простір для життя, роботи та відпочинку. Підключені всі необхідні комунікації: електрика 10 кВт, власна свердловина та септик. Це забезпечує автономність і незалежність від міських мереж. Ділянка 3 сотки - достатньо місця для зони відпочинку, барбекю, саду або дитячого простору. Зручний асфальтований під’їзд до будинку. ЖК «Щаслива Вулиця» - закрита територія з озелененням, безпечне середовище для життя, дитячий майданчик, спокійна ат...
    Рієлтор
  • Time To Home
    185 000 $
    1 420 $/м²

    14 жовтня, 14а

    130.3 / 66.5 / 30.3 м²
    2 поверхи
    5 сот
    5 кімнат
    2016 рік побудови
    сьогодні
    Просторий дуплекс 130 м2 у Коцюбинському - готовий будинок для комфортного життя біля Києва. Пропонується до продажу затишний та повністю облаштований дуплекс у с. Коцюбинське, провулок 14 Жовтня 14а. Загальна площа - 130 м2 + мансарда 50 м2. Ділянка - 5 соток. Функціональне планування, багато простору та світла - ідеальне рішення для сім’ї. Планування: 1-й поверх: - кухня-вітальня 30 м2 - простір для відпочинку та зустрічей - санвузол 5,5 м2 - 2 окремі кімнати (12 м2 та 13 м2) 2-й поверх: - 3 кімнати (18 м2, 13 м2, 11 м2) - санвузол 5,5 м2 - великий балкон 20 м2 Мансарда: - 50 м2 додаткового простору під будь-які потреби (кабінет, зона відпочинку, ігрова або спальня) Переваги: -...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.